sitemap

  • Evde mobilya temizliği
  • Evde kanepe temizliği
  • Tadilat sonrası temizliği
  • Dış Cephe Vitrin Temizliği
  • Temizliğinde vinç kullanımı
  • Vitrin temizliği

Hizmetlerimiz

Hızla büyüyen temizlik sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve prensiplerimiz doğrultusunda bugüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Temizlik Şirketleri

Özellikle geniş ve büyük alanların temizlik konusunda ne kadar büyük sıkıntılar yaşadıklarını çok iyi biliyoruz. Temizlik firmaları bu aşamada sizlere en iyi şekilde yardımcı olan adresler arasında yer alıyor. Gelişen sektöre en iyi şekilde ayak uydurmaya gayret gösteriyor ve kusursuz ekibimiz ile birlikte bu aşamada sizlerin yanında yer alıyoruz. Sektörel gelişime en iyi şekilde katkı sağlayan ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan sitemizden sizler de hizmet alabilir ve çalışmalarımızı daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz


Halı Yıkama

Halılarınız özel makineler ile halınızın türüne ve iplik çeşidine göre yıkanmaktadır. Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur. Halılarınızın temizliğini yaparken kesinlikle ucuz malzemeler kullanılmamaktadır.


Dış Cephe Temizliği

Dış cephenin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve metal yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır. Boğaziçi Temizlik olarak her yerin temizliğinde olduğu gibi dış cephe temizliğine de özen gösteriyoruz.


Ofis Temizliği

Şirketimiz ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-21:00 arasında ve/veya haftasonu sabah 9:00'dan akşam 4:00'a kadar temizlikçilerimiz devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir.


Jaluzi ve Perde Temizliği

Jaluzi, stor ve kumaş perde temizliği özen ve titizlik gösterilmesi gereken bir iştir. Yapılacak en küçük bir yanlışlık perdenin dokusuna ya da aksanlarına zarar verebilir.


Hastane ve Klinik Temizliği

Hastane temizliği diğer temizlik alanlarından farklı ihtiyaçlara sahiptir. Boğaziçi Temizlik, uzman kadrosu, bilinçli temizlik malzemesi seçimi ile ön plana çıkmaktadır.


Endüstriyel Temizlik

İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır.


Zemin Temizliği

Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle, banka, mağaza, okul gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

12
İso belgesi