sitemap

  • Genel ofis temizliği
  • Ofis temizliğinde ekip çalışması
  • Ofis temzilği sırasında
  • Ofiste cam temizliği
  • Mutfak temizliği

Ofis Temizliği

Ofis TemizliğiOfis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin hijyenik ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün bir çok saatini işyerinde harcadıkları içindir. Boğaziçi Temizlik Şirketi olarak 22 yıldır ofis temizliğinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız devam etmektedir. Boğaziçi Temizlik olarak ofis temizliğinde deneyimli kadromuz ile sizlere tertemiz ofisler garanti ediyoruz. Çünkü biz Boğaziçi Temizlik olarak müşterilerimiz kadar onların ofislerini de önemsiyoruz.

Şirketimiz ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır.  Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-21:00 arası ve/veya haftasonu sabah 9:00'dan akşam 16:00'a kadar temizlikçilerimiz  devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat, sizlerin isteğine göre, gün sayısını arttırabiliyoruz. Genel temizlikte ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizliği yapılmaktadır. Ayrıca temizlik saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırıdırlar.

Ofisinizde uygulayacağımız temizlikte Boğaziçi Temizlik olarak aşağıdaki maddeleri ofis temizliğiniz için uyguluyoruz.


Biliyoruz ki, temizlik önemlidir. Müşterilerimize birebir gösterdiğimiz önemi, ofislerinde de göstererek Boğaziçi Temizlik Şirketi olarak size en iyi temizliği garanti ediyoruz.

Ofis temizliği şirketleri
İso belgesi