Boğaziçi Temizlik | İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK


image

Yeni yapılarda inşaat sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zordur. İnşaat çalışmalarında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını atmak fazlasıyla zaman alacağı için bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı sonuç alınmasını sağlar.

İnşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel olarak yardım alabilir ve bu şekilde daha kısa sürede temizlenen alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar:

Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi.

Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği.

Buhar makinesi ile temizlik son yılların en çok tercih edilen temizlik yöntemlerinden biridir. Özellikle temizliği zor alanlarda buhar makinesi kullanmaktayız.

Çıkması zor olan lekelere yüksek ısı ile birlikte buhar makinesi sayesinde çok daha kolay bir şekilde temizlenebiliyor ve firmamız yaptığı en iyi çalışmalardan biri olarak tercih ediliyor.

Özellikle inşaat sonrası temizliklerde boya ve kireç artıkları çok fazla karşımıza çıkıyor ve bu görüntüden sizleri en iyi şekilde kurtarmak ve yaşam alanlarınızı kusursuz bir şekilde sizlere teslim etmek adına buhar makinelerini tercih ediyoruz. Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması.

Lavabo-wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması.

Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi.

Detay isteyen işleri tam-tedarikli ekibimiz ile birlikle sabah saatlerinde işe başlayarak bir iş gününde teslim ediyoruz.

Temizlikten önce lütfen:

Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olun.

Nakliye, montaj işlemlerinizi temizlikle aynı güne getirmeyin.

Fiyatlandırma:

Fiyatlandırma alanın m2 si ve yapılacak hizmete göre değişmektedir ücretsiz keşif ve bilgi için iletişime geçebilirsiniz.